Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia

Osiągnięcia

 
XIV Puchar Świdnika Taekwondo
15 grudnia 2012 – Świdnik
I miejsce drużynowo
26 medali: 11 złotych, 8 srebrnych, 7 brązowych
 
Paulina Woźniak
1 miejsce - semi contact
1 miejsce - light contact
1 miejsce - formy tradycyjne
Artur Kozłowski
1 miejsce - semi contact
1 miejsce - light contact
2 miejsce - formy tradycyjne
Agnieszka Woźniak
1 miejsce - formy tradycyjne
3 miejsce - semi contact
3 miejsce - light contact
Paulina Banaszek
2 miejsce - light contact
3 miejsce - semi contact
3 miejsce - formy tradycyjne
Michał Borkowski
2 miejsce - semi contact
2 miejsce - light contact
Aleksandra Grzywacz
2 miejsce - formy tradycyjne
Mateusz Pinkowski
1 miejsce - semi contact
1 miejsce - soft stick
Jakub Grzywacz
1 miejsce - semi contact
3 miejsce - formy tradycyjne
Filip Golbert
1 miejsce - formy tradycyjne
Adam Olszewski
1 miejsce - soft stick
Patryk Banaszek
2 miejsce - soft stick
Natalia Amanowicz
2 miejsce - soft stick
3 miejsce - formy tradycyjne
Wiktoria Rutkowska
2 miejsce - soft stick
3 miejsce - formy tradycyjne
 
 
VI Mazovia Cup International i Puchar Polski Tang Soo Do
8 grudnia 2012 – Tarczyn
48 medali: 17 złotych, 18 srebrnych, 13 brązowych
 
Paulina Woźniak
złoto light kick
złoto UFR
złoto pointfighting
złoto soft stick
srebro formy z bronią
srebro formy tradycyjne
srebro rozbicia
Artur Kozłowski
złoto pointfighting
złoto UFR
złoto soft stick
srebro rozbicia
Agnieszka Woźniak
złoto pointfighting
złoto pointfighting wyższa kategoria
złoto rozbicia
srebro UFR
srebro formy z bronią
srebro soft stick
Michał Borkowski
złoto formy z bronią
srebro soft stick
brąz pointfighting
brąz formy tradycyjne
Paulina Banaszek
srebro light kick
srebro pointfighting
brąz formy tradycyjne
brąz rozbicia
brąz soft stick
Małgorzata Abramowicz
złoto formy z bronią
brąz pointfighting
brąz UFR
brąz formy tradycyjne
Adrian Orlik
złoto rozbicia
srebro formy tradycyjne
Michał Zawadzki
srebro formy tradycyjne
brąz formy z bronią
Aleksandra Grzywacz
srebro pointfighting
Mateusz Pinkowski
srebro formy z bronią
Wiktoria Miller
złoto rozbicia
srebro pointfighting
Natalia Amanowicz
złoto pointfighting
srebro formy tradycyjne
Filip Golbert
złoto formy z bronią
srebro formy tradycyjne
Patryk Banaszek
srebro rozbicia
brąz formy tradycyjne
brąz formy z bronią
Szymon Miller
złoto rozbicia
Wiktoria Rutkowska
brąz formy z bronią
Jakub Grzywacz
brąz rozbicia
 
 
Puchar Polski Taekwondo PUT
1/2 grudnia 2012 – Opole
13 medali: 8 złotych, 1 srebrny, 4brązowe
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – semi contact juniorki +170cm
1 miejsce – semi contact seniorki +170cm
1 miejsce – light contact juniorki -64kg
1 miejsce – układy otwarte juniorzy
Artur Kozłowski
1 miejsce – semi contact kadeci – 170cm
1 miejsce – light contact kadeci – 66kg
Paulina Banaszek
1 miejsce – semi contact juniorki -170cm
3 miejsce – light contact juniorki +64kg
3 miejsce – układy otwarte juniorzy
Michał Borkowski
1 miejsce – techniki specjalne
Agnieszka Woźniak
2 miejsce – semi contact juniorki -160cm
3 miejsce – light contact juniorki -64kg
Małgorzata Abramowicz
3 miejsce – semi contact kadetki +165cm
 
 
Tae Kwon-Do International European Championships
27/28 października 2012 – Wieliczka
6 medali: 3 złote, 3 brązowe
 
Piotr Olszewski
1 miejsce – walki semi contact -58 kg senior
1 miejsce – walki light contact -58 kg senior
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – walki semi contact +61 kg junior
 
Artur Kozłowski
3 miejsce – walki semi contact -64kg junior
 
Paulina Banaszek
3 miejsce – walki semi contact +61 kg junior
 
Michał Borkowski
3 miejsce – walki semi contact +64 kg junior
 
 
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu
Light – Semi Contact
9/10 czerwca 2012 – Leszno
3 miejsce – drużynowo semi contact
(wraz z Damianem Gębalem)
2 medale: 1 złoty, 1 srebrny
 
Paulina Woźniak – najlepsza zawodniczka mistrzostw semi contact
1 miejsce – walki semi contact
2 miejsce – walki light contact
 
 
Ogólnopolski Turniej w Kickboxingu
Light-Contact Junior, Senior
26 maja 2012 – Ostrowiec Świętokrzyski
2 medale: 1 złoty, 1 srebrny
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – walki light contact kat. senior -65 kg
2 miejsce - walki light contact -60 kg
 
 
Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej
Kick Boxing Light-Contact
14 kwietnia 2012 – Maków Mazowiecki
1 medal: złoty
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – walki light contact -65 kg
 
 
Warmia Open UFR
14 kwietnia 2012 – Działdowo
6 medali: 4 złote, 2 srebrne
 
Artur Kozłowski najlepszy zawodnik zawodów
1 miejsce – walki pointfighting
1 miejsce – walki light contact
1 miejsce – walki UFR
2 miejsce – walki pointfighting (wyższa kategoria)
 
Michał Borkowski
1 miejsce – walki pointfighting
 
Jakub Grzywacz
2 miejsce – walki pointfighting
 
Patryk Banaszek – udział
 
 
Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego
Dzieci i Kadetów Młodszych
24 marca 2012 - Tarczyn
14 medali: 4 złote, 3 srebrne, 7 brązowych
 
Patryk Banaszek - wyróżnienie
1 miejsce – formy
1 miejsce – touch pałki
2 miejsce – walki pointfighting
 
Jakub Grzywacz
1 miejsce – touch
3 miejsce – walki pointfighting
 
Jakub Przybyś
1 miejsce – formy
3 miejsce – walki pointfighting
 
Kamil Banaszek
2 miejsce – touch
3 miejsce – formy
 
Filip Golbert
2 miejsce – formy
3 miejsce – touch
 
Mateusz Pinkowski
3 miejsce – walki pointfighting
3 miejsce – touch
 
Kacper Banaszek
3 miejsce – formy
 
 
V Otwarte Mistrzostwa Polski Tang Soo Do
17/18 marca 2012 - Puławy
I miejsce - drużynowo
45 medali: 15 złotych, 19 brązowych, 11 brązowych
 
Paulina Woźniak - najlepsza zawodniczka mistrzostw
1 miejsce – walki semi contact
1 miejsce – walki light kick
1 miejsce – walki light kick (kategoria wyższa)
2 miejsce – walki semi contact seniorki
2 miejsce – rozbicia
2 miejsca – kopnięcie dosiężne
3 miejsce – formy z bronią
 
Piotr Olszewskinajlepszy zawodnik senior
1 miejsce – light kick
1 miejsce – formy z bronią
2 miejsce – formy tradycyjne
2 miejsce – rozbicia
3 miejsce – walki semi contact
 
Małgorzata Abramowicz
1 miejsce – light kick
1 miejsce – formy z bronią
1 miejsce – rozbicia
2 miejsce – formy tradycyjne
 
Agnieszka Woźniak
1 miejsce – rozbicia
2 miejsce – walki semi contact
2 miejsce – walki light kick
3 miejsce – formy tradycyjne
 
Artur Kozłowski
1 miejsce – walki light kick
2 miejsce – walki semi contact
2 miejsce - walki semi contact (wyższa kategoria)
3 miejsce - rozbicia
 
Sebastian Woźniak
1 miejsce – rozbicia
2 miejsce – walki light kick
3 miejsce – walki semi contact
 
Mariusz Baran
2 miejsce – walki semi contact old boys
 
Michał Borkowski
2 miejsce – light kick
2 miejsce – formy z bronią
2 miejsce – rozbicia
 
Adrian Orlik
1 miejsce – rozbicia
3 miejsce – walki light kick
 
Mateusz Pinkowski
2 miejsce – rozbicia
2 miejsce – formy z bronią
3 miejsce – touch contact
 
Filip Golbert
1 miejsce – formy tradycyjne
3 miejsce – formy z bronią
 
Patryk Banaszek
1 miejsce – rozbicia
3 miejsce – walki touch contact
3 miejsce – formy tradycyjne
 
Dawid Koziej
1 miejsce – formy z bronią
 
Adam Olszewski
2 miejsce – rozbicia
 
Miłosz Latos
2 miejsce – formy tradycyjne
 
Jakub Grzywacz
3 miejsce – rozbicia
 
Kacper Cebula - udział
 
 
 
Mistrzostwa Polski Taekwondo PUT
10/11 marca 2012 - Dzierżoniów
14 medali: 3 złote, 6 srebrnych, 5 brązowych
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – walki light contact
2 miejsce – walki semi contact
2 miejsce – formy otwarte
 
Artur Kozłowski
1 miejsce – walki light contact
3 miejsce – walki semi contact
 
Michał Borkowski
1 miejsce – formy otwarte
2 miejsce – walki semi contact
2 miejsce – walki light contact
 
Agnieszka Woźniak
2 miejsce – walki semi contact
2 miejsce – walki light contact
3 miejsce – formy otwarte
 
Małgorzata Abramowicz
3 miejsce – walki light contact
3 miejsce – formy otwarte
 
Piotr Olszewski
3 miejsce – formy otwarte
 
Sebastian Woźniak - udział
 
 
II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UFR
25/26 luty 2012 - Ciepłowody
24 medale: 9 złotych, 11 srebrnych, 4 brązowe
 
 
Paulina Woźniak
1 miejsce – walki pointfighting
1 miejsce – walki light contact
1 miejsce – walki UFR
2 miejsce – techniki specjalne
 
Sebastian Woźniak
1 miejsce – walki UFR
2 miejsce – walki light contact
- specjalne wyróżnienie za technikę walki UFR
 
Artur Kozłowski
1 miejsce – walki UFR
1 miejsce – walki light contact
2 miejsce – techniki specjalne
 
Michał Borkowski
1 miejsce – techniki specjalne
2 miejsce – walki light contact
2 miejsce – walki pointfighting
 
Małgorzata Abramowicz
1 miejsce – walki light contact
1 miejsce – walki UFR
2 miejsce – walki pointfighting
2 miejsce – techniki specjalne
 
Piotr Olszewski
2 miejsce – walki light contact
3 miejsce – walki pointfighting
 
Agnieszka Woźniak
2 miejsce – walki lightcontact
2 miejsce – walki UFR
2 miejsce – walki pointfighting
3 miejsce – walki pointfighting (wyższa kategoria)
3 miejsce – techniki specjalne
3 miejsce – techniki specjalne (wyższa kategoria)
 

W górę

Copyright © Tang Soo Do Pionki 2017

Template modifications by Maciej Sułek
Orginal template by Joomla 2.5 Templates & Glukometr.