Jesteś tutaj: Start

Egzamin na czarne pasy Polskiej Federacji Tang Soo Do - Warszawa 29.07.2017

 
W sobotę 29 lipca 2017r w Warszawie odbył się egzamin na czarne pasy Polskiej Federacji Tang Soo Do. Pod nieobecność Grand Mastera Roberta Cheezic'a, komisji egzaminacyjnej przewodniczył Master Marcin Kostyra 4 DAN, prezes PFTSD. Do egzaminu przystąpiła piątka adeptów z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do. Po kilkugodzinnej prezentacji wymaganych elementów technicznych promocje na czarny pasy uzyskali:
Paulina Woźniak – 2 DAN, Michał Borkowski – 2 DAN, Aleksandra Grzywacz – 1 DAN, Patryk Banaszek – 1DAN,  Jakub Grzywacz -1 DAN.
Wieloletnia sumienna praca na treningach i zawodach, pozwoliła naszym zawodnikom na osiągnięcie tak wysokiego poziomu umiejętności, którego symbolem jest czarny pas.
Wszyscy są utytułowanymi zawodnikami, członkami kadry Polski, którzy wielokrotnie udowadniali swoje umiejętności w walce i konkurencjach technicznych, podczas licznych turniejów krajowych i zagranicznych.
Nie sposób jest wymienić wszystkich sukcesów sportowych, które osiągnęli w ostatnich latach.
Paulina Woźniak – treningi rozpoczęła w 2008 roku. Jej pierwszym trenerem był Marek Łagoda. Od kwietnia 2010 trenuje w klubie Centrum pod okiem Dariusza Sułka, obecnie trenerka grupy dziecięcej i wiceprezes Polskiej Federacji Tang Soo Do. W sierpniu 2013 zdała egzamin na stopień 1 DAN. Najlepsza zawodniczka klubu w początkowym okresie jego istnienia, która „przecierała ścieżki” na zawodach tangsoodo, taekwondo i kickboxingu.
Największe sukcesy sportowe: złoty medal w walkach na Mistrzostwach Świata Tang Soo Do w Cardiff, Walia 2011, złoty medal w walkach na Mistrzostwach Europy Taekwondo International w Wieliczce 2012, mistrzyni Polski kickboxingu juniorek i najlepsza zawodniczka pointfightingu na Mistrzostwach Polski w Lesznie 2012.
Michał Borkowski – treningi rozpoczął w 2006 roku. Jego pierwszym trenerem był Marek Łagoda. W klubie Centrum trenuje od września 2010 pod okiem Dariusza Sułka. W sierpniu 2013 zdał egzamin na stopień 1 DAN. Największe sukcesy sportowe: brązowy medal w walkach seniorów Mistrzostw Świata Taekwondo International w Birmingham 2016, najlepszy zawodnik pointfightingu ostatnich Mistrzostw Polski Seniorów w Rydzynie, piąte miejsce na Mistrzostwach Świata Kickboxingu Juniorów w walkach pointfighting w Dublinie 2016, srebrny medalista Mistrzostw Europy Taekwondo International w Davos, Szwajcaria 2014 w formach tradycyjnych otwartych.
Aleksandra Grzywacz –  trenuje pod okiem Dariusza Sułka od marca 2012 .
Największe sukcesy sportowe: złoty medal Pucharu Świata Kickboxingu w Budapeszcie 2017 w walkach light contact juniorek, piąte miejsce na Mistrzostwach Świata Kickboxingu Juniorek w walkach light contact w Dublinie 2016, srebrny medal w walkach light contact na Pucharze Czech Open w kickboxingu w Pradze 2015, aktualnie Ola jest sklasyfikowana na czwartym miejscu rankingu światowego WAKO w kategorii -50 kg light contact juniorek,.
Patryk Banaszek – trenuje w klubie od września 2011.  Jego pierwszymi trenerami byli Paulina i Sebastian Woźniak. Od kilku lat Patryk jest najlepszym zawodnikiem w rankingu klubu Centrum. Największe sukcesy: złoty medal w walkach na Mistrzostwach Świata Taekwondo International w Birmingham 2016, złoty medal w walkach pointfighting kadetów młodszych na Pucharze Czech Open w Pradze 2014, złoty medal w walkach pointfighting kadetów w Pucharze Slovak Open w Banskiej Bystricy 2015, od trzech lat jest niepokonany na mistrzostwach Polski kickboxingu kadetów w formule pointfighting oraz mistrzostwach Polskiej Unii Taekwondo,.

Jakub Grzywacz – trenuje w klubie od września 2010, jego pierwszym trenerem był Mateusz Kurek. Największe  sukcesy: brązowy medal w walkach light contact kadetów starszych Pucharu Świata Austrian Classic w Insbrucku 2016, złoty medal walk light contact kadetów starszych w Pucharze Slovak Open w Banskiej Bystricy 2015, najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski pointfightingu kadetów starszych w Rydzynie 2017, najlepszy zawodnik w grupie kadetów Mistrzostw Polski Taekwondo w Krakowie 2017. 

W górę

Copyright © Tang Soo Do Pionki 2017

Template modifications by Maciej Sułek
Orginal template by Joomla 2.5 Templates & Glukometr.