Jesteś tutaj: Start

Spotkanie ze starostą radomskim Mirosławem Ślifirczykiem.

 

W dniu 5 grudnia w budynku Starostwa Powiatowego w Radomiu odbyło się spotkanie starosty Mirosława Ślifirczyka z delegacją Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. W skład delegacji weszli czołowi zawodnicy klubu: Aleksandra Grzywacz, Patryk Banaszek i Michał Borkowski, wiceprezes zarządu klubu pani Marzena Grzywacz oraz trener Dariusz Sułek.
Celem spotkania było omówienie już ponad dwuletniej współpracy klubu ze Starostwem oraz prezentacja efektów realizacji zadania publicznego: „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w 2016 roku”, realizowanego przez nasz klub na zlecenie Zarządu Powiatu Radomskiego. Omówiono historię klubu, tegoroczne występy na arenach krajowych i międzynarodowych, plany na przyszłość a zawodnicy pochwalili się zdobyczami medalowymi, pucharami czy mistrzowskimi tytułami. Wręczyli również gospodarzowi spotkania pamiątkowe zdjęcie.
Starosta Mirosław Ślifirczyk, który - jak się okazało - w młodości również trenował wschodnie sztuki walki, wręczając uczestnikom spotkania okolicznościowe upominki, gratulował sukcesów i obiecywał, że sportowcy mogą liczyć w przyszłości na dalsze wsparcie ze strony władz powiatu. Gratulując zawodnikom i dziękując za promowanie powiatu radomskiego Starosta przypomniał, że w wielu miejscowościach powiatu mamy prawdziwych mistrzów w różnych dyscyplinach. Najwyższe trofea zdobywają zawodnicy sztuk walki w Pionkach, ale w Wierzbicy są zapasy na najwyższym krajowym poziomie, a w Kowali wychowywani są medaliści w judo. 

W górę

Copyright © Tang Soo Do Pionki 2017

Template modifications by Maciej Sułek
Orginal template by Joomla 2.5 Templates & Glukometr.